Vitrabet Güncel Adresi: www.vitrabet74.com

Vitrakartı Nasıl Alınır

0

Vitrabet para çekme seçeneklerinden biri olan Vitrabetkart, sitenin sadece üyelerine sunduğu ayrıcalıklı seçeneklerden biridir. 2017 senesinde oyun piyasasına atıldığını söyleyebileceğimiz Vitrabet teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikleri ile üyeleri cezbeden bir şirkettir. Anında kayıt olabileceğiniz kurum sizden kimlik onayı isteyecektir. Güvene dayalı bir iletişim kuran şirketin lisansı Curacao ve lisans numarası da 1668/Jaz’dır.

Vitrakartı nasıl alırım sorusunu yönlendirebileceğiniz canlı destek hattı size adım adım yapmanız gereken işlemleri anlatacaktır. Gzone Entertainment bünyesinde kurulduğunu söyleyebileceğimiz şirket para çekme ve yatırma anlamında da zengin çeşitliliği ile göz doldurmaktadır.

Vitrakart Seçeneği ve Diğer Para Çekme Seçenekleri Nelerdir?

Vitrakart talebinde bulunmak için sitenin destek mail hattını kullanabilirsiniz. Konu başlığı kısmına Vitrakart talebi yazdıktan sonra açıklama kısmına üyelik bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Eğer Vitrakart ile merak ettiğiniz farklı konular varsa canlı destek hattına bağlanmanız daha doğru olacaktır.

Vitrakartı nasıl alırım ve nasıl kullanırım, siteden nasıl para çekerim gibi soruların her birini canlı destek yanıtlayacaktır. Ancak üyeler Vitrakartlarını sadece kendi hesabı adına kullanabileceği için bir başka üye adına bu kartı talep etmek ya da kullanmak kesinlikle yasaktır.

Vitrabet Sitesindeki Para Çekme Seçenekleri Nelerdir?

Zengin ödeme ve para çekme çeşitliliğine sahip olduğunu söyleyebileceğimiz şirket içerisinde müşteriler banka havalesi dışında farklı yöntemlerle de kazancını çekebilir. Bunların başında da cep bankacılığı sistemi gelmektedir. Ancak online ödeme kanallarına da yönelen site internet üzerinden para çekme ve para yatırma taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.

Papara yöntemi, Visa ve Master kredi kartı ile para yatırma, Ethereum ve Bitcoin gibi sanal paralarla yatırım ve çekim işlemi yapma, Ecocard, Envoy havale yöntemi, hızlı QR kod yöntemi, Jeton ve Paykasa yöntemi gibi seçenekleri de değerlendirebileceğinizi söyleyebiliriz. Üstelik bazı yatırım ve çekim yöntemleri için sitenin sunduğu ekstra bonus sistemi olduğunu unutmamalısınız. Bu promosyonları kullanarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Vitrabet Sitesine Para Yatırırken ve Çekerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Vitrakartı nasıl alırım sorusu için şirketin canlı destek hattı size yardımcı olacağı gibi, finansal konularda dikkat etmeniz gereken alanlarda da size yardımcı olacaktır. Üyeler sadece kendi hesabı için çekim talebi verebilir. Devam eden bir bonusunuz ya da bonus çevriminiz varsa hesabınızdan para çekemeyeceğinizi de bilmelisiniz. Her bir yatırım ve çekim işleminin minimum ve maksimum para yatırma, çekme limiti birbirinden farklıdır. Site isterse yüklü miktarda çekim yapabilmeniz için sizden yeni bir kimlik doğrulama talebi isteyebilir. Ayrıca Vitrabet kazancı elinde tutmak hakkının gizliliğine her zaman sahiptir. Bu nedenle şirket kurallarına uymanın çok önemli olduğunu ve kural ihlali yapmamanız gerektiğini bilmeli, buna göre hareket etmelisiniz. Aynı kurallar mobil platform için de geçerlidir.

Paylaş

Bu yazıyı yanıtla